PRODÁNO, byt 3+kk 80 m²

ulice Bělehradská, Pardubice- část obce Polabiny
3 490 000 Kč

Exklusivně nabízíme k prodeji bytovou jednotku 3+kk o celkové velikosti 79,60 m2 která se nachází ve vyhledávané lokalitě nedaleko centra. Byt se nachází v 6. nadzemním podlaží v objektu "Zelená terasa", má jeden balkon a je vkusně a kvalitně vybavený, stejně jako celá budova. Kuchyň s kuchyňskou linkou a jídelním stolem je propojena s prostorným obývacím pokojem. První pokoj má k dispozici balkon, ve druhém pokoji jsou navíc na míru vestavěné skříně, z chodby je vstup do samostatného WC a koupelny. Byt je přístupný výtahem a po centrálním schodišti. Velikost bytu 69,49 m2, balkonu 4,48 m2 a zděného sklepa 5,63 m2. Byt je v užívání pouze 2,5 roku po 1. majiteli. Odpovídá tomu i vynikající stav veškerého vybavení. K bytu je možné přikoupit kryté parkovací stání pod zelenou terasou. V blízkosti jsou: obchodní centra, univerzita, bohatý výběr kvalitních restaurací a kaváren. Výborná dopravní dostupnost do centra města jak MHD (100 m od domu) tak po asfaltové stezce. Snadné napojení na silnici první třídy směr Hradec Králové nebo směr Chrudim.
Financování zajistíme. Volný dle dohody.


Pronájem kanceláře 375 m²

17. listopadu, Pardubice - Zelené Předměstí
75 000 Kč za měsíc (200 Kč za m²/měsíc)

Nabízíme nově připravované kancelářské a obchodní prostory o výměře 25 m2 až 1000 m2 v 1.,2. a 4. NP v Domě služeb. Prostory jsou krásně prosluněný, klientsky dobře přístupný, umístěny v samém centru města Pardubic v Domě služeb naproti obchodnímu centru Paláci Pardubice. Je tak zajištěna snadná dopravní dostupnost domu jak MHD, autem, tak i vlakem či autobusem (z nádraží 17 min. chůze). Poloha domu nabízí i rychlé napojení na silnici I. třídy č. 36 (3 min. jízdy), na dálnici D35 a dále na D11 (12 min. jízdy) i na Pardubické letiště (do 10 min. jízdy). Nabízíme možnost pronajmout parkovací stání na dvoře domu a dále lze parkovat na odstavném parkovišti (7 min. chůze) nebo v protějším obchodním domě. Dům služeb prochází druhým rokem modernizací. V letošním roce nás čeká úprava 1. až 3. nadzemního podlaží a v létě dáme domu nový vzhled. Chcete kancelář, obchod na míru? Časové naplánování je tak ideální pro obě strany a nabízíme spolupráci při přípravě nového prostoru. V budově „A“ máte hned na výběr ze tří možností. Jedná se o prostory v exkluzivním prostředí s nadstandardní světlou výškou 3,40 m, s velkoformátovými prosklenými okny a s přípravou na klimatizaci, … Uvedl bych ještě, že ve 2.NP je mimořádně k dispozici celé podlaží o ploše 375 m2 se vstupní prosklenou stěnou. Společnost může v tomto podlaží se souhlasem majitele využít prosklené plochy (do interiéru i do exteriéru) ke své propagaci. V budově sídlí finanční, jazykové a jiné zavedené společnosti. Aktuální nabídku kanceláří Vám představí makléř. Neplatíte provizi! PENB – "G"  Volné ihned.


PRONAJATO, Pronájem obchodního prostoru 108 m²

17. listopadu, Pardubice - Zelené Předměstí
45 000 Kč za měsíc (417 Kč za m²/měsíc)

Dům služeb Vám nabízí exkluzivní pronájem prostoru v samotném centru Pardubic u nejvíce frekventované křižovatky s třídou Míru. Prostory v přízemí se skvěle hodí pro obchodní účely, showroom, kanceláře a může být vhodný i pro gastro provoz. Dům služeb prochází druhým rokem modernizací. V letošním roce nás čeká úprava 1. až 3. nadzemního podlaží a v létě dáme domu nový vzhled. Uvedl bych, že v 1.NP je mimořádně k dispozici obchodní prostor C01.02 o ploše 108 m2 se vstupní prosklenou stěnou. Společnost může v tomto podlaží využít nadrozměrné prosklené plochy ke své propagaci. Vnitřní úpravy si nájemce zajistí dle vlastní představy. Prostor s velkými výlohami bude mít přímý vstup z ulice 17.listopadu. V zadní části je zázemí s WC. Prostory se nachází v těsné blízkosti obchodního centra Paláce Pardubice. Tato lokalita je oblíbená především svému umístění v centru města. Díky obchůdkům lemující ulici z obou stran je zde vysoká frekvence pěších zákazníků. Další aktuální nabídku komerčních prostorů Vám představí makléř. Za zprostředkování neplatíte provizi. Parkovací místa přímo v objektu. PENB – "G"

Volné ihned.


PRONAJATO, Pronájem obchodního prostoru 87 m²

17. listopadu, Pardubice - Zelené Předměstí
68 000 Kč za měsíc (782 Kč za m²/měsíc)

Dům služeb Vám nabízí exkluzivní pronájem prostoru v samotném centru Pardubic u nejvíce frekventované křižovatky s třídou Míru. Prostory v přízemí se skvěle hodí pro obchodní účely, showroom, kanceláře a může být vhodný i pro gastro provoz. Dům služeb prochází druhým rokem modernizací. V letošním roce nás čeká úprava 1. až 3. nadzemního podlaží a v létě dáme domu nový vzhled. Uvedl bych, že v 1.NP je mimořádně k dispozici obchodní prostor B1.01.01. o ploše 87 m2 se vstupní prosklenou stěnou. Společnost může v tomto podlaží využít nadrozměrné prosklené plochy ke své propagaci. Vnitřní úpravy si nájemce zajistí dle vlastních představ. Prostor s velkými výlohami má přímý vstup z křižovatky. V zadní části je zázemí s WC. Prostory se nachází v těsné blízkosti obchodního centra Paláce Pardubice. Tato lokalita je oblíbená především svému umístění v centru města a díky obchůdkům lemující ulici z obou stran je zde vysoká frekvence pěších zákazníků. Další aktuální nabídku komerčních prostorů Vám představí makléř. Za zprostředkování neplatíte provizi. Parkovací místa přímo v objektu. PENB – "G"

Volné ihned.


Pronájem garážového stání 12 m²

Všehrdova, Praha 1 - Malá Strana   Panorama
5 000 Kč za měsíc
Nabízíme pronájem automatizovaného parkovacího stání v centru Prahy na Malé Straně. Vjezd do garáže je z Říční ulice, vjezdová vrata na dálkové ovládání. Parkování je zabezpečené kamerovým systémem a ostrahou.
Po dohodě je možné pronajmout i více parkovacích stání.


PRONAJATO, Pronájem kanceláře 28 m²

17. listopadu, Pardubice - Zelené Předměstí
Nabízíme k pronájmu samostatnou kancelář o výměře 28 m2 v 6. NP. Prostor kanceláře je krásně prosluněný, klientsky dobře přístupný, umístěn v samém centru města Pardubic v Domě služeb naproti obchodnímu centru Paláci Pardubice. Samozřejmostí je výtah či internetové připojení. Na společné chodbě jsou k dispozici nové toalety s kuchyňkou. Můžete zde využívat i sdílenou zasedací místnost v 5. NP o velikosti 24 m2. Další aktuální nabídku kanceláří Vám představí makléř. Neplatíte provizi!
V letošním roce byla provedena výměna oken a další rekonstrukce domu jsou plánovány na rok 2017/18. V budově sídlí finanční, jazykové a jiné zavedené společnosti. Parkování v blízkém okolí. Volné ihned. PENB – „G“.


PRONAJATO, Pronájem obchodního prostoru 97 m²

Dům služeb Vám nabízí pronájem obchodu na ulici 17. listopadu u nejvíce frekventované křižovatky s třídou Míru. Prostor v přízemí se skvěle hodí pro obchodní účely, showroom, kanceláře, masážní či kosmetické studio a může být vhodný i pro potraviny a gastro provoz. Prostor s velkými výlohami má přímý vstup z ulice. Obchod se nachází v blízkosti obchodního centra Paláce Pardubice. Tato lokalita je oblíbená především díky svému umístění v centru města a díky obchůdkům lemující ulici z obou stran.


PRONAJATO, obchodního prostoru 36 m²

17. listopadu, Pardubice - Zelené Předměstí
17 000 Kč za měsíc (472 Kč za m²/měsíc)
Dům Služeb Vám nabízí pronájem přízemního obchodního prostoru 36 m2 v atraktivní lokalitě u křižovatky Tř. Míru a 17. listopadu.
Možnost využít i skladů v suterénu.
Parkování v blízkém okolí.
Rádi Vám pomůžeme najít vhodný prostor přímo v této nebo v sousední budově Domu služeb.
Veškerá občanská vybavenost v okolí domu.
Neplatíte provizi za zprostředkování.
Neváhejte se na nás obrátit.
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti).


PRODÁNO, byt 1 + kk 33m2

Cena: 1 590 000 Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji pěkný, udržovaný byt 1 + kk o ploše 28,9 m2 + balkon 2,8 m2 + komora 1,2 m2 v 5. patře panelového domu v atraktivní a výborně dostupné lokalitě. V bytě je kuchyňský kout s oknem, kuchyňská linka, zděné jádro - v koupelně sprchový kout společně s WC, vestavěné skříně, na podlaze koberec a dlažba. Balkon je po rekonstrukci, všechna okna i balkonové dveře jsou vyměněné za plastové. Přístup do bytu je bezbariérový, v domě jsou 2 výtahy.
 


PRONAJATO, Pronájem bytu 2+1 75 m²

17. listopadu, Pardubice - Zelené Předměstí
10 900 Kč za měsíc
Pronájem nově zrekonstruovaného bytu 2+1 v centru Pardubic, ul. 17. listopadu, 75 m2, obývací pokoj, ložnice, kuchyň s jídelnou, koupelna – vana, samostatné WC. Orientace na východ s výhledem na Třídu Míru. Plovoucí podlahy, v koupelně dlažba, topení centrální, ohřev vody – vlastní ele. bojler, přípojka na internet.
Dobrá dostupnost MHD, v blízkosti se nachází Palác Pardubice a další výhody centra města. Dlouhodobý pronájem.
Neplatíte provizi!
Jelikož zatím není známa energetická třída PENB, uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.